mobile
REKLAMA

Zasłabł za kierownicą

Niespodziewany wypadek na Saskiej Kępie: Kierowca zasłabł za kierownicą. Zainterweniowali Strażnicy Miejscy zapobiegając poważniejszym nieszczęściom

Anna Teodorowicz
Zasłabł za kierownicą

W dniu 4 grudnia około godziny 13:00 na jednej z ulic Saskiej Kępy wydarzyła się nietypowa sytuacja, która zmusiła miejscowych strażników do szybkiej interwencji. Strażnicy z VII Oddziału Terenowego patrolujący Saską Kępę natknęli się na uszkodzony samochód i latarnię. Natychmiast podjęli działania, aby zabezpieczyć miejsce kolizji.

Po dotarciu na miejsce strażnicy zastali zszokowanego kierowcę w uszkodzonym pojeździe, który wykazywał objawy lekkiego szoku i miał zakrwawioną twarz. Funkcjonariusze wezwali pogotowie ratunkowe i policję, a następnie zabezpieczyli obszar zdarzenia, uniemożliwiając dostęp innym uczestnikom ruchu. Podczas oczekiwania na przybycie karetki, strażnicy miejscy udzielili pierwszej pomocy poszkodowanemu kierowcy. Ten wyjaśnił, że nagle stracił przytomność jadąc od strony al. Waszyngtona. W wyniku utraty kontroli nad pojazdem zjechał na przeciwległy pas i uderzył w latarnię. Dzięki niewielkiemu ruchowi uniknięto zderzenia z innym pojazdem.

Po przybyciu karetki, poszkodowanego kierowcę przekazano ratownikom, a strażnicy miejscy zebrali informacje, które przekazali patrolowi policji. Mężczyzna okazał się być trzeźwy, co potwierdzono badaniami. Z myślą o bezpieczeństwie innych uczestników ruchu oraz mieszkańców, strażnicy zawiadomili Pogotowie Oświetleniowe o konieczności naprawy uszkodzonej latarni. 

fot.Stołeczna Straż Miejska 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda