mobile

Zatrzymany w sprawie usiłowania zabójstwa

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu z Woli zatrzymali 35-letniego mężczyznę podejrzewanego o usiłowanie zabójstwa. Do zatrzymania doszło na warszawskich Włochach. Ze wstępnych informacji wynika, że podczas awantury mężczyzna ranił nożem innego mężczyznę. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia, poszkodowany mężczyzna z raną kłutą trafił do szpitala. Po zgromadzeniu materiału dowodowego 35-latek zostanie przekazany do rejonowej prokuratury, gdzie będą wykonywane z nim czynności.

inf. prasowa
Zatrzymany w sprawie usiłowania zabójstwa

W niedzielę (10 stycznia br.) około 16.00 policjanci z Woli otrzymali zgłoszenie, że na terenie hostelu został zraniony mężczyzna. Na miejscu ustalili okoliczności zdarzenia. Okazało się, że agresywny mężczyzna podczas kłótni chwycił za nóż i ranił nim pokrzywdzonego. Po chwili zbiegł z miejsca zdarzenia, raniony nożem mężczyzna trafił do szpitala. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza z udziałem technika kryminalistyki, na miejsce skierowano przewodnika z psem służbowym.

Policjanci z wolskiej komendy rozpoczęli ustalenia i gromadzili materiał dowodowy. W działania od razu włączyli się funkcjonariusze operacyjni. W wyniku intensywnych i skrupulatnych czynności policjanci ustalili możliwą tożsamość napastnika. 35-latek został zatrzymany na warszawskich Włochach w pokoju hostelowym. Zaskoczony wizytą operacyjnych, nie stawiał oporu, został doprowadzony do komendy.

Mężczyzna był już wcześniej notowany i ośmiokrotnie przebywał w zakładzie karnym za liczne wykroczenia i przestępstwa przeciwko mieniu,  był notowany za przestępstwo znieważenia i naruszenia nietykalności policjantów. Po skompletowaniu dokumentów podejrzewany mężczyzna zostanie przekazany do prokuratury rejonowej, gdzie będą wykonywane z nim dalsze czynności.

 

 

 

kom. Marta Sulowska/ea

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda