mobile

Zatrzymany z zakazem i promilami

Policjanci z Wawra zatrzymali mężczyznę, który kierował samochodem pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, a do tego znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2,4 promila alkoholu w organizmie. Teraz 37-latek odpowie za popełnione przestępstwa przed sądem.

Redakcja
Zatrzymany z zakazem i promilami

Patrolowcy z komisariatu w Wawrze w trakcie przejazdu rejonu służbowego zwrócili uwagę na jadące renault, które nie miało włączonych obowiązkowych świateł.

Kierujący samochodem na widok radiowozu nagle skręcił i przyspieszył. Policjanci zatrzymali go do kontroli. Od razu wyczuli wyraźną woń alkoholu wydobywającą się z wnętrza pojazdu. Podczas sprawdzenia danych 37-latka w policyjnej bazie okazało się, że ma on orzeczony zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Badanie trzeźwości wykazało, że mężczyzna miał ponad 2,4 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany.

Sprawą zajęli się śledczy z Wawra. Na podstawie zgromadzonych dowodów przedstawili zatrzymanemu zarzuty. Teraz za popełnione przestępstwa podejrzany odpowie przed sądem.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda