mobile
REKLAMA

Zatrzymany za wypadek ze skutkiem śmiertelnym

27 października br. ok. godz. 22.00 kierujący pojazdem osobowym w Cegielni Kosewo, potrącił 15-letniego pieszego. Następnie odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku miejscowości Wymysły. Niestety chłopiec po przewiezieniu do szpitala zmarł.

inf. pras.
TAGI
Zatrzymany za wypadek ze skutkiem śmiertelnym

Od samego początku nowodworscy policjanci prowadzili zakrojone czynności na szeroka skalę, w celu wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia, powołując specjalny zespół . Systematyczna i skrupulatna praca dochodzeniowo-śledcza doprowadziła funkcjonariuszy do ustalenia samochodu, którym poruszał się kierowca feralnego wieczoru.

Następnie w trakcie dalszych czynności policjanci dowiedzieli się, kto prawdopodobnie prowadził auto(toyota rav4). Okazał się nim 29-letni Łukasz K., mieszkaniec gm. Pomiechówek, który po wypadku wyjechał poza granice Polski.

Nowodworscy kryminalni ustalili, że mężczyzna planuje powrót do kraju samolotem. Kiedy 29-latek znalazł się na lotnisku został natychmiast zatrzymany. Wczoraj podejrzany złożył wyjaśnienia w Prokuraturze Okręgowej Warszawa-Praga. Prokurator wystąpił do Sadu z wnioskiem o zastosowanie wobec Łukasza K. środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

 

źródło zdjecia: https://pixabay.com/pl/unfallwagen-wypadek-auto-broken-699967/

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda