mobile
REKLAMA

"Zbadaj się na zdrowie!" - bezpłatne badania i konsultacje w Galerii Bemowo

Galeria Bemowo i Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Warszawa zapraszają mieszkańców Bemowa i okolic do udziału w akcji prozdrowotnej "Zbadaj się na zdrowie!", która odbędzie się w sobotę, 24 lutego, w godzinach 10:00-18:00. Wydarzenie to podkreśla zaangażowanie Galerii Bemowo w promowanie zdrowego trybu życia i profilaktyki zdrowotnej wśród lokalnej społeczności.

artykuł sponsorowany
"Zbadaj się na zdrowie!" - bezpłatne badania i konsultacje w Galerii Bemowo

W ramach akcji, uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych badań i konsultacji z różnorodnych dziedzin medycznych. To doskonała okazja, aby w jednym miejscu, bezpłatnie skonsultować się z ekspertami zdrowia i wykonać kluczowe badania profilaktyczne. Akcja skierowana jest przede wszystkim do seniorów, ale każdy – bez względu na wiek – będzie mógł wziąć udział w akcji.

Podczas akcji będą dostępne następujące badania:

  • Pomiar ciśnienia krwi - kluczowy w monitorowaniu i zapobieganiu chorobom serca,

  • Pomiar poziomu glukozy - pierwszy krok w wykrywaniu i zarządzaniu cukrzycą,

  • Badanie spirometryczne - ocena funkcji płuc, ważna w diagnostyce chorób układu oddechowego,

  • Test na obecność wirusa HCV - niezbędny w profilaktyce wątroby i zapobieganiu wirusowym zapaleniom wątroby.

Spotkania ze specjalistami:

  • Specjaliści pierwszej pomocy - naucz się, jak reagować w nagłych wypadkach,

  • Porady dotyczące samobadań - specjaliści pokażą, jak prawidłowo przeprowadzać samobadanie piersi i jąder,

  • Działania prewencyjne - demonstracja wpływu alkoholu na zdolność prowadzenia pojazdów za pomocą specjalnych alkogogli.

Dodatkowo:

  • Możliwość zostania dawcą szpiku kostnego dla Fundacji DKMS. Proces rejestracji jest szybki i prosty, otwarty dla osób w wieku 18-55 lat.

Atrakcje dla najmłodszych:

  • "Szpital Pluszowego Misia" - interaktywne warsztaty z medycznymi maskotkami, mające na celu zmniejszenie lęku przed wizytami lekarskimi u dzieci.

Wszystkie badania oraz porady będą bezpłatne. Organizatorem akcji jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Warszawa, a partnerami: Galeria Bemowo, SCOPH - Program Stały ds. Zdrowia Publicznego oraz Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Zaplanowane wydarzenie jest przykładem zaangażowania Galerii Bemowo w promowanie zdrowego stylu życia i wsparcie dla lokalnej społeczności. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z tej niepowtarzalnej okazji do troski o swoje zdrowie.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Futureal. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.

www.galeria-bemowo.pl

O FUTUREAL

Grupa Futureal jest czołowym graczem na rynku nieruchomości w Europie Środkowej, z inwestycjami przekraczającymi 5 miliardów euro.

Portfel inwestycyjny obejmuje projekty rewitalizacji obszarów miejskich o funkcjach mieszkalnych, nieruchomości mieszkalne, obiekty handlowe, biurowe, przemysłowe i logistyczne, inwestycje w nieruchomości komercyjne oraz różnorodne programy finansowania strukturalnego.

Celem Futureal Group jest stworzenie trwałej wartości dla inwestorów, klientów, a także dla szerszej społeczności. W rezultacie zrównoważony rozwój odgrywa decydującą rolę w każdym z działań, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska, zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego oraz zaangażowania w odpowiedzialność społeczną i związane z nimi inicjatywy.

 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda