mobile
REKLAMA

Zbliżają się Mokotonalia 2024! Kiedy się odbędą? Kogo zobaczymy na scenie?

Dzielnica Mokotów wraz z pięcioma warszawskimi uczelniami organizują studencką imprezę – Mokotonalia 2024. Liczne koncerty i szeroka strefa rozrywki tym będzie przyciągać wydarzenie na Mokotowie, które już w najbliższy weekend. Informator Stolicy objął patronat medialny nad wydarzeniem

Redakcja
Zbliżają się Mokotonalia 2024! Kiedy się odbędą? Kogo zobaczymy na scenie?

Mokotonalia to juwenalia organizowane przez pięć stołecznych uczelni i Dzielnicę Mokotów. Dwudniowa impreza odbędzie się w najbliższy weekend przy Metrze Wilanowska. Będą się na niej bawili nie tylko studenci, ale również inni mieszkańcy Warszawy.

Bogaty program Mokotonaliów

a stronie wydarzenia organizatorzy stopniowo ogłaszają artystów, którzy wystąpią na Mokotonaliach. Z zapowiedzi dowiadujemy się, że poszczególnie dni imprezy są podzielone tematycznie:

  • 24 maja w godzinach 15:00-22:00 zagrają artyści hip-hopowi, u

    • Young Leosia;

    • Young Igi

  • 25 maja w godzinach 13:00-22:00 na ten dzień zaplanowano wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży. Całość zakończą występu a dzień zwieńczą artyści starszego pokolenia.

Wśród gwiazd, które wystąpią znaleźli się Maryla Rodowicz czy Paweł Domagała.

- Będą to jedne z najlepszych Juwenaliów w mieście, z bogatym programem atrakcji, w tym koncertami znanych artystów. Headlinerką Mokotonaliów jest Young Leosia autorka hitów takich jak Jungle Girl iSzklanki. Bilety na koncerty królowej imprez wyprzedają się jak świeże bułeczki, a na Mokotonaliach możecie bawić się do jej muzyki nie płacąc za bilet! Poza Young Leosią, wystąpi między innymi Young Igi, znany z kawałków Bestia, Worki w Tłum czy Buzi – podkreślają organizatorzy wydarzenia.

Nie tylko koncerty

Poza koncertami, dla uczestników przygotowano wiele atrakcji. Zdecydowanie warto będzie je odwiedzić! Jakich stref można spodziewać się na wydarzeniu? Na głodnych i spragnionych festiwalowiczów czekać będą foodtrucki i piwo. W swoich strefach Partnerzy Mokotonaliów zadbają o zabawę i odpoczynek odwiedzających. Dodatkowo na sobotę przewidziano liczne atrakcje dla dzieci.

Wydarzenie rozpocznie się 24 maja o godz. 15.00. Wstęp  bezpłatny.

Mokotonalia, impreza organizowana we współpracy Urzędu Dzielnicy Mokotów z 5 warszawskimi uczelniami: Szkołą Główną Handlową w Warszawie, Akademią Leona Koźmińskiego, Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wojskową Akademią Techniczną oraz Akademią Pożarniczą.

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda