mobile
REKLAMA

Zespół Enej wystąpi na Woli

Można już odbierać bezpłatne wejściówki na koncert Enej. Artyści wystąpią w najbliższą sobotę 11 lutego o godz. 18:00 w Hali Sportowej „Koło" na zaproszenie władz dzielnicy.  Koncert odbędzie się w ramach obchodów Światowego Dnia Młodzieży Prawosławnej. 

informacja prasowa
Zespół Enej wystąpi na Woli

Bezpłatne bilety na koncert są do odbioru w Wydziale Kultury wolskiego Ratusza. Wejściówki można odbierać w tygodniu od 9:00 do 16:00 przy Żelaznej 99. Muzycy zagrają w sobotę 11 lutego o godz. 18:00 w Hali Sportowej Koło. Koncert odbędzie się z okazji Światowego Dnia Młodzieży Prawosławnej. 

ENEJ to polski zespół muzyczny, reprezentujący szeroko rozumianą muzykę folkową z dodatkiem wielu innych gatunków. Wielokulturowy i eklektyczny charakter zespół zawdzięcza niezwykle zróżnicowanej grupie muzyków, którzy go tworzą. - W maju 2011 roku ENEJ wygrał pierwszą polską edycję programu Must be the Music. Z dnia na dzień artyści stali się marką rozpoznawalną w całym kraju i stałym gościem zarówno regionalnych, jak i ogólnopolskich list przebojów – mówi Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Woli. - Teraz będziemy mieli okazję gościć ich na Woli. Bezpłatne wejściówki na koncert dostępne są w Wydziale Kultury przy ul. Żelaznej 99 w godz. 9:00-16:00 – informuje burmistrz Strzałkowski. 

- Z uwagi na ogromne zainteresowanie koncertem, jedna osoba może pobrać maksymalnie 4 pojedyncze wejściówki – mówi Ewa Widenka, wolska Radna i członkini Komisji Kultury.  – Aby odebrać bilet, najlepiej szybko stawić się w Urzędzie Dzielnicy, gdyż obowiązuje kolejność zgłoszeń. W razie pytań można dzwonić pod nr. telefonu: 22 4435659 lub 22 4435624 – dodaje Widenka. 

Tegoroczne obchody Światowego Dnia Młodzieży Prawosławnej są współorganizowane przez Zarząd Centralny Bractwa Młodzieży Prawosławnej w Polsce, Bractwo Młodzieży Prawosławnej Diecezji Warszawsko-Bielskiej, Warszawską Metropolię Prawosławną, parafię św. Jana Klimaka w Warszawie oraz Urząd Dzielnicy Wola m.st. Warszawy; patronat honorowy sprawuje Prezydent Miasta Warszawy oraz Marszałek Województwa Mazowieckiego.  

Pierwszy ŚDMP został zainaugurowany w 1992 r. z inicjatywy Syndesmosu – Światowego Bractwa Młodzieży Prawosławnej oraz zwierzchników lokalnych Kościołów Prawosławnych. Obchodzony jest w dniu święta Spotkania Pańskiego, czyli 2 lutego wg kalendarza gregoriańskiego lub 15 lutego wg starego kalendarza 

fot. um Wola

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda