mobile
REKLAMA

Złota era motoryzacji ożywa: spotkanie z pojazdami zabytkowymi na Mińskim Zlocie Pojazdów Zabytkowych!

Jutro odbędzie się jedenasty Miński Zlot Pojazdów Zabytkowych (WARKOT) w Mińsku Mazowieckim z udziałem pojazdów do 1991 roku, włączając polskie modele. Wydarzenie wspierane jest przez samorząd Województwa Mazowieckiego

Aleksandra Żochowska
Złota era motoryzacji ożywa: spotkanie z pojazdami zabytkowymi na Mińskim Zlocie Pojazdów Zabytkowych!

Klub Dawnych Motocykli Magnet i Muzeum Ziemi Mińskiej wspólnie organizują jedenastą edycję Mińskiego Zlotu Pojazdów Zabytkowych, znanego jako WARKOT. Wydarzenie odbędzie się jutro, 10 września, w Mińsku Mazowieckim, a następnie uczestnicy przejadą do Kałuszyna. W Zlocie wezmą udział właściciele pojazdów (samochodów, motocykli i innych) wyprodukowanych do 31 grudnia 1991 roku. Pojazdy polskiej produkcji, takie jak duże Fiaty, Maluchy, Żuki, Nysy, Polonezy i Tarpany będą mile widziane bez względu na wiek.

To wydarzenie będzie miało charakter rodzinnego spotkania, ale dla chętnych będą dostępne tradycyjne konkursy sprawnościowe. Organizatorzy planują także liczne nagrody, m.in. dla najstarszego samochodu i motocykla na Zlocie, najpiękniejszego motocykla i samochodu, a także dla najciekawszych pojazdów z różnych krajów, takich jak amerykańskie, brytyjskie, polskie, niemieckie, itd. W programie jest także konkurs wolnej jazdy motocyklem oraz Konkurs Elegancji, gdzie mile widziane będą stroje z epoki pojazdu.

Warto zaznaczyć, że organizacja Zlotu została dofinansowana przez samorząd Województwa Mazowieckiego.

fot. PZM

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda