Zmiany dla kierowców w Wilanowie i we Włochach. Ruszają ostatnie prace drogowe
Warszawscy kierowcy muszą przygotować się na kolejne utrudnienia. W nadchodzący weekend wykonawca trasy tramwajowej do Wilanowa zaplanował ostatnie prace asfaltowe w alei Rzeczypospolitej. Natomiast w przyszłym tygodniu drogowcy dokończą remont ulicy Szyszkowej w dzielnicy Włochy
Asfaltowanie w Wilanowie
– Po wyasfaltowaniu ulicy Jana III Sobieskiego i otwarciu obu jezdni na św. Bonifacego, wykonawcy trasy tramwajowej do Wilanowa pozostało już tylko ułożenie ostatniej warstwy nawierzchni w alei Rzeczypospolitej – przekazuje urząd miasta.
Ostatni etap prac asfaltowych w Wilanowie rozpocznie się już w nocy z czwartku na piątek, 28 sierpnia. Zamknięta zostanie aleja Rzeczypospolitej na odcinku od ulicy Oś Królewska w kierunku Branickiego. Normalny ruch powróci tam w poniedziałek, 1 września. Objazdy poprowadzą ulicami Oś Królewska i Sarmacką lub aleją Wilanowską i Przyczółkową. Zmiany dotkną także komunikację miejską – autobusy linii 217 i nocnej N81 pojadą zmienionymi trasami.
Również na skrzyżowaniu ulic Przyczółkowej i Pałacowej dobiegają końca roboty. Od poniedziałku, 1 września, obie jezdnie ulicy Przyczółkowej przed skrzyżowaniem zostaną zwężone o lewy pas. Ten etap ma potrwać do poniedziałku, 8 września.

Remont ulicy Szyszkowej we Włochach
W dzielnicy Włochy drogowcy kontynuują prace na ulicy Szyszkowej. W niedzielę, 31 sierpnia, około godziny 22 ulica zostanie zamknięta na odcinku od ulicy Gidzińskiego do ronda przed aleją Krakowską. Objazd w kierunku alei Krakowskiej poprowadzi przez ulice Gidzińskiego i Mineralną, a w przeciwnym kierunku ulicami Mineralną i Kolumba. Zmiana organizacji ruchu potrwa do środy, 3 września, do godziny 4.

fot. Infoulice Warszawa

















![[KONKURS] Spektakl „Komedia odlotowa, czyli Lumbago” wygraj podwójną wejściówkę](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/600e6ccdecc4e634991921aa772a64de2698d2fa.jpeg)
![[Rozwiązanie konkursu] Spektakl „O co biega?” wygraj podwójną wejściówkę](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/ceb60f66148271c15e5a973e717a675c6d0affcf.jpeg)
![[KONKURS] Spektakl „O co biega?” wygraj podwójną wejściówkę](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/076eca4e1568b05cfc6c79baa19213d3f1b61dbe.jpeg)
![[Rozwiązanie konkursu] Spektakl „Piotruś Pan” wygraj wejściówki](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/efc19594e211d31d91a8c30352466699c5900dc1.jpeg)















