mobile

Znamy hasło kampanii wyborczej Rafała Trzaskowskiego

- „Po prostu Warszawa” to moje hasło w tegorocznej kampanii – oznajmił wczoraj Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy, który ponownie ubiega się o tę funkcję. O tym, kto przez kolejne 5 lat pokieruje stolicą, warszawiacy zadecydują 7 kwietnia.

 

NKK
Znamy hasło kampanii wyborczej Rafała Trzaskowskiego

Trwa kampania wyborcza przed wyborami samorządowymi, które już za 41 dni. Jednym z jej elementów są hasła wyborcze poszczególnych kandydatów. Wczoraj poznaliśmy hasło kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego. Brzmi ono „Po prostu Warszawa”.

Rafał Trzaskowski przedstawił je m.in. na swoich profilach w mediach społecznościowych „ Bo gdy inni kandydaci szukają pomysłu na siebie, ja mój pomysł na miasto po prostu realizuję z Wami od ponad pięciu lat/ Gdy obiecują Wam zmiany, ja Warszawę po prostu zmieniam. Razem z Wami. Gdy mówią o miłości do stolicy, ja ją po prostu kocham. Tak jak i Wy. Gdy próbują Was przekonać, że traktują Warszawę poważnie, ja wspólnie z Wami robię to od ponad 5 lat dbając o bezpieczeństwo, rozwijając transport miejski czy zazieleniając skwery, place i ulice - podkreślił.

 

fot. FB Rafał Trzaskowski 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda