mobile
REKLAMA

„Życzenie” – mikołajkowy seans filmowy

Bezpłatny pokaz filmu „Życzenie” jako mikołajkowy prezent dla najmłodszych mieszkanek i mieszkańców Ursynowa. Seans odbędzie się w piątek, 8 grudnia, o godz. 18.00, w Multikinie Ursynów. Po jednoosobowe wejściówki można się zgłaszać do 3 grudnia na stronie kulturalny.ursynow.warszawa.pl

Informacja prasowa
„Życzenie” – mikołajkowy seans filmowy

Życzenie i jego spełnienie

W najnowszej produkcji zatytułowanej „Życzenie” przenosimy się do magicznego królestwa Rosas, którego władca, Król Magnifico, ma moc spełniania życzeń. Każdy mieszkaniec czeka na moment, gdy monarcha odmieni jego życie na zawsze. Niestety, bohater nie jest skory do uszczęśliwiania poddanych. Ta wstrzemięźliwość nie podoba się młodej dziewczynie o imieniu Asha, która aspiruje do tego, by zostać uczennicą króla. Gdy jednak poznaje jego prawdziwe intencje, w jedną gwiaździstą noc wypowiada życzenie tak potężne, że odpowiada na nie kosmiczna siła – gwiazdka o ogromnej mocy. Asha, jej wierny towarzysz koziołek Valentino i gwiazdka wspólnie postanawiają spełnić marzenia mieszkańców królestwa, a by to zrobić, muszą je odebrać władcy. Król, łagodnie mówiąc, nie jest entuzjastą tego pomysłu i zrobi wszystko, by powstrzymać dziewczynę i jej przyjaciół.

Bezpłatne wejściówki

Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na film „Życzenie”, w terminie 30 listopada – 3 grudnia należy wysłać swoje zgłoszenie na stronie kulturalny.ursynow.warszawa.pl

Jeśli zgłoszenie zostanie wylosowane, 4 grudnia wysłany zostanie e-mail z informacją o terminie odbioru kart wstępu, w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierać można na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli ktoś nie może przyjść osobiście, może upoważnić pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę. Karty wstępu przysługują dziecku wraz z opiekunem.

Co zrobić, jeżeli ktoś nie został wylosowany? 8 grudnia można sprawdzić, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna w informacji głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów (na parterze). Nieodebrane karty wstępu będą rozdawane w urzędzie 8 grudnia, od godz. 10.00.

fot. UMW

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda