Rozstrzygnięto konkurs plastyczno-fotograficzny pt. „Pokaż nam swojego pupila!”, którego finał odbył się 19 czerwca 2026 roku podczas niezwykle ciepłego i radosnego pikniku rodzinnego pod hasłem „POWRÓT DO DZIECIŃSTWA”. Wydarzenie miało miejsce w ogrodzie Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Mokotów przy ul. Wiktorskiej 83/87 w Warszawie