mobile
REKLAMA

Drogie Panie, idzie lato – najwyższy czas na sport!

Już za parę miesięcy rozpocznie się lato, a wraz z nim upały, słońce, plaża i wakacje. Jeśli jeszcze macie pewne zaległości w przygotowaniu swojej sylwetki na ten letni czas, lub zwyczajnie chciałabyś wziąć się za siebie, skorzystaj z pomocy Ladies Gym – niezwykłego klubu fitness tylko dla Pań.

TAGI
Drogie Panie, idzie lato – najwyższy czas na sport!

Artykuł sponsorowany

Ladies Gym to klub sportowy dedykowany paniom w każdym wieku - niezależenie czy jest jeszcze nastolatką, czy też dziewczyną po siedemdziesiątce. Tu każda kobieta bez skrępowania może modelować swoją sylwetkę i niwelować niedoskonałości. Ponadto, personel klubu nastawiony jest na zajęcie przygotowane specjalnie do treningu kobiecego ciała, dzięki czemu każda z uczestniczek może mieć pewność, że ćwiczenia będą dostosowane specjalnie do niej.

Klub inny niż wszystkie

W Ladies Gym  nie uświadczymy standardowych, nudnych maszyn treningowych typu bieżnia. Ten klub z założenia miał być czymś unikatowym. Właściciele wyposażyli klub w 16 stacji do ćwiczeń opartych na technologii hydraulicznej, która lepiej jest przystosowana do treningu obwodowego. Te, które stoją w Ladies Gym do dodatkowo przystosowane specjalnie dla kobiet. Ich główną zaletą jest to, że nie powodują urazów czy kontuzji .

Kompleksowa usługa

Ćwiczenia odbywają się w kręgu, w którego środku stoi trenerka czuwająca nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń przez wszystkich. Wystarczy, aby ćwicząc tym trybem 2-3 razy w tygodniu tylko przez 30 minut, by po miesiącu cieszyć się zauważalnie wyszczuplona sylwetką.

Ponadto w klubie regularnie odbywają się spotkania dietetyczne w formie warsztatów oraz profesjonalne pomiary tkanki tłuszczowej, dzięki czemu dokładnie widać, jak działa trening obwodowy, a dodatkowo motywuje do kolejnych sukcesów.

Ledies Gym jest dla Ciebie.

 

Ladies Gym

Pasaż Ursynowski 3/ 15

stacja metra stokłosy

www.ladiesgym.pl

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda