mobile
REKLAMA

GRAND BAZAR prezentuje sezon zimowy w modzie! (FOTORELACJA)

Jesienna edycja targów GRAND BAZAR nie zawiodła fanów mody. Dom Towarowy Braci Jabłonowskich, który mieści się w samym centrum Warszawy, przy ulicy Brackiej 25, w pierwszy weekend listopada stał się mekką dla wszystkich śledzących trendy i nowinki świata mody i designu. 

GRAND BAZAR prezentuje sezon zimowy w modzie! (FOTORELACJA)

GRAND BAZAR to cykliczne targi modowe, które odbywają się obecnie w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy przy Brackiej 25 w Warszawie, w samym centrum miasta. Na prezentowanych podczas targów stoiskach można oglądać i kupować projekty  młodych twórców z Polski i zagranicy. Głównymi produktami, jakie można tam znaleźć są ubrania, biżuterie, dodatki oraz akcesoria do domu. Targi dają możliwość obejrzenia wszystkiego na własne oczy, przymiarek, a także rozmowy z projektantami.

5 listopada b.r. ci, którzy odwiedzili Bracką 25, mieli okazję by obejrzeć i zakupić ubrania od ponad 100 projektantów i marek z Polski i zagranicy. Oprócz stoisk pełnych designerskich gadżetów, targi zostały wzbogacone o strefę relaksu, kącik piękna i przestrzeń gastronomiczną, w której mogli skosztować produktów regionalnych z obszaru całej Polski. Niepowtarzalny klimat wydarzeniu nadawało zabytkowe wnętrze  Domu Towarowego Braci Jabłkowskich oraz muzyka tworzona na żywo przez didżeja. 

NIe zabrakło także bezpłatnych porad stylistów, i warsztatów krawieckich dla dzieci. 

Listę wystawców można odnaleźć na oficjalnym Fun Page'u targów, link tutaj: https://www.facebook.com/events/1777823825807615/ 

 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda