mobile
REKLAMA

Poznaj swoje skarby! Poradnictwo antykwaryczne w BUW

W ramach programu jubileuszowego z okazji 200-lecia Uniwersytetu Warszawskiego, dn. 8 marca 2016 r. w godz. od 14.00 do 18.00 eksperci z Biblioteki Uniwersyteckiej pomogą fachowo ocenić przyniesione do Biblioteki obiekty – również pod kątem konserwatorskiego stanu zachowania. 

TAGI
Poznaj swoje skarby! Poradnictwo antykwaryczne w BUW

Organizatorzy zapraszają do przynoszenia nie tylko książek, ale też starych czasopism, dokumentów, ulotek, zapisów nutowych, prac graficznych i rysunków, plakatów, pocztówek, programów teatralnych, kalendarzy, map, rękopisów.

8 marca 2016 r. Biblioteka Uniwersytecka, ul. Dobra 56/66, sala 139, godz. 14.00-18.00

Poniżej regulamin akcji:

Akcja ma na celu umożliwić osobom posiadającym w swoich zbiorach stare, zabytkowe materiały drukowane uzyskanie na ich temat informacji.

Porady będą udzielane przez pracowników Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie.

Przedmiotem poradnictwa mogą być ryciny, rysunki, stare druki, stare książki, pocztówki, zdjęcia, dokumenty, mapy, zapisy nutowe oraz inne materiały biblioteczne.

Porady będą udzielane dn. 08.12.2015 w sali 139 w godz. 14.00-18.00.

Informacje będą przekazywane w formie ustnej odpowiednio do posiadanej wiedzy lub informacji zawartych w dostępnej literaturze.

Pracownicy BUW nie wyceniają przyniesionych obiektów, nie sporządzają również pisemnej ekspertyzy tudzież opisu; nie wystawiają żadnych zaświadczeń ani certyfikatów. Udzielone informacje nie są w żaden sposób wiążące i należy je traktować jako ogólne wiadomości o przyniesionym obiekcie.

Profesjonalną wycenę konserwatorską można odpłatnie zlecić w Oddziale Ochrony i Konserwacji Zbiorów BUW (zob. cennik usług http://www.monitor.uw.edu.pl/Lists/Uchway/Attachments/2207/M.2015.22.Zarz.8.pdf)

Biblioteka nie pośredniczy w sprzedaży przyniesionych materiałów ani nie dostarcza żadnych wskazówek dotyczących konkretnych oferentów.

Szczegółowe informacje można uzyskać: Oddział Promocji, Wystaw i Współpracy, promocja.buw@uw.edu.pl,

tel. 22 55 25 309, 55 25 175, 55 25 346, 55 25 283

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda