mobile
REKLAMA

Zadbaj o ciało - odmień swoje życie

Jeśli chcesz odmienić swoje ciało, poprawić niedoskonałości matki natury lub zwyczajnie zadbać o zdrowie swojego ciała, a przy tym czuć się wyjątkowo i komfortowo, to Revival Clinic jest właściwym adresem. Tu odrodzi się Twoje piękno.

TAGI
Zadbaj o ciało - odmień swoje życie

Artykuł sponsorowany

Revival Clinic to renomowana Klinika specjalizująca się w innowacyjnych metodach leczenia z zakresu medycynie estetycznej i laseroterapii. Zespół wysoko wykwalifikowanych lekarzy medycyny estetycznej, laseroterapii, dermatologów, ginekologów, chirurgów, kosmetologów zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Filozofia, jaka przyświeca tej wyjątkowej klinice, to świadome, indywidulane i kompleksowe podejście do każdego pacjenta. Personel nastawiony jest w pełni na problemy swoich pacjentów, ściśle współpracuje z nimi w tworzeniu planu i sposobu leczenia i zawsze jest gotowy wysłuchać i doradzić najlepszy indywidualny proces zdrowotny.

Nowoczesność i Profesjonalizm

Klinika wykorzystuje nowoczesne trendy poprawiania urody stosując podczas zabiegów najnowsze technologie i aparaturę medyczna. Każdy pacjent oddając się w ręce specjalistów z Revival Clinic może być pewien, że w stopniowym i bardzo świadomym procesie zdrowotnym – jego zdrowie i piękno ciała odrodzi się powtórnie.

Szeroki wachlarz usług

Revival Clinic stanie na wysokości zadania aby poradzić sobie z każdym nurtującym nas problemem. Wykonamy tu między innymi liczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej (w tym zabiegi liftingujące, botox, , zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej oraz chirurgii), jak i Laseroterapii i Kosmetologii. Jeśli jednak nie jesteśmy pewni, co do wyboru najlepszego dla nas rozwiązania, personel pomoże dobrać odpowiedni rodzaj usługi zgodny z oczekiwaniami i rodzajem cery.

 

 

Revival Clinic

ul. Branickiego 10 lok. 118,

Wilanów/Warszawa

Tel. + 48 22 241 48 29

tel. kom. +48 537 10 10 18,

e-mail: recepcja@revivalclinic.pl

www.revivalclinic.pl

www.facebook.com/klinika.revival

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda