Morderczy trening otwarty przed biegiem Men Expert Survival Race
Warszawiaków, którzy pojawią się 8 maja na terenie Fortu Bema czeka porządny wycisk. Wszystko za sprawą organizatorów Men Expert Survival Race, czyli cyklu ekstremalnych miejskich biegów z przeszkodami, którzy zapraszają tego dnia na oficjalny, morderczy trening otwarty przed czerwcowymi zawodami.
19 czerwca w Warszawie będzie miała miejsce kolejna edycja ekstremalnych biegów Men Expert Survival Race. Warszawska Cytadela oraz Centrum Olimpijskie zamienią się w ekstremalny tor przeszkód, z którym zmierzą się tysiące śmiałków. Przedsmakiem wydarzenia będzie oficjalny trening otwarty, który odbędzie się już 8 maja o godzinie 10 na terenie Fortu Bema przy ul. Obrońców Tobruku.
- Podczas treningu uczestnicy będą mieli szansę na starcie ze stromymi podbiegami i zabójczymi zbiegami. Specjalnie na tę okazję zamontujemy też na terenie Fortu King Konga, czyli jedną z przeszkód czekających na trasie czerwcowego biegu – zapowiada Andrzej Marchlewski, współorganizator Men Expert Survival Race.
Wydarzenie będzie też okazją do konsultacji z trenerami, którzy pomogą uczestnikom w udoskonalaniu technik pokonywania najbardziej morderczych przeszkód oraz odpowiedzą na wszelkie pytania związane z Men Expert Survival Race.
– Chcemy naszych biegaczy przede wszystkim porządnie zmęczyć i to tak, by poczuli co czeka ich na trasie zawodów w czerwcu. Oczywiście, wszystko odbędzie się w atmosferze dobrej zabawy, dlatego zachęcamy uczestników, by zabrali na trening rodzinę i znajomych – dodaje Marchlewski.
Survivalowców oraz kibiców tegorocznej edycji Men Expert Survival Race będzie czekało wiele niespodzianek. Uczestnicy biegu zmierzą się m.in. z nowymi przeszkodami i darmowym skokiem na Fly Bag (czyli wielkiej poduszce do skoków ekstremalnych). Z myślą o kibicach od tego roku wydarzenie przyjmuje formułę całodniowego festiwalu sportowego z masą bezpłatnych atrakcji i konkursów. Men Expert Survival Race to również okazja, by pomagać - część pieniędzy ze sprzedaży pakietów startowych kolejny rok z rzędu zostanie przekazana na rzecz Lenki Cholewy - podopiecznej fundacji Caritas.
Więcej informacji na temat Men Expert Survival Race oraz treningu otwartego można znaleźć na stronie www.menexpertsurvivalrace.pl lub na fanpage’u wydarzenia w serwisie Facebook.









![[ROZWIĄZANIE KONKURSU] Wygraj potrójną wejściówkę na musical dla dzieci w Teatrze Capitol](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/6fbdbda911df015cdf87585b400c628b76689d41.jpeg)




















![[KONKURS] Wygraj podwójną wejściówkę na spektakl "Prezent urodzinowy" w Teatrze Capitol](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/585df0af44bffb22aae51a34e38b06833f9c07af.jpeg)
![[ROZWIĄZANIE KONKURSU] Wygraj podwójną wejściówkę na spektakl „Kochane pieniążki” w Teatrze Capitol](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/2a39373cb2c9a0eb5a4022a4871d61f2d13f6d99.jpeg)















