Warsaw Eagles w SuperFinale Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego

Warsaw Eagles po raz trzeci zmierzą się w SuperFinale Topligi z zamiarem sięgnięcia po najcenniejsze trofeum. Po raz pierwszy będą to rozgrywki o oficjalne mistrzostwo Polski pod egidą Ministerstwa Sportu i Turystyki. W sobotnim meczu półfinałowym "Warszawskie Orły" rozgromiły Husarię Szczecin 36:0.

Pierwsze minuty na boisku Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej były bardzo wyrównane. Gra toczyła się w okolicach środkowej części stadionu. Po dwudziestu minutach było 2:0 dla Eagles. Przerwa dobrze wpłynęła na gospodarzy. Kilka pięknych akcji podopiecznych trenera Kirka Mastromatteo kibice zgromadzeni na trybunach oklaskiwali na stojąco. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 36:0.

Drużyna Warsaw Eagles dotychczas zdobyła dwukrotnie mistrzostwo Polski - w 2006 i 2008 roku, również dwukrotnie była wicemistrzem kraju - w 2012 i 2013 roku. W tegorocznym XIII SuperFinale warszawianie zmierzą się ze zwycięzcą meczu Kozły Poznań - Monarchs Ząbki.