mobile
REKLAMA

Warsztaty Edukacyjne dla Seniorów

Urząd Dzielnicy Włochy przy al. Krakowskiej 257 organizuje warsztaty "Bezpieczny Senior". Zajęcia odbędą się 29 stycznia 2024 roku o godzinie 10.30 w sali numer 205 (II piętro). Wydarzenie ma na celu podniesienie świadomości oraz umiejętności seniorów w zakresie pierwszej pomocy oraz ogólnych zasad bezpieczeństwa.

Anna Teodorowicz
Warsztaty Edukacyjne dla Seniorów

Doświadczeni funkcjonariusze ze Straży Miejskiej poprowadzą warsztaty, zapewniając uczestnikom zarówno teoretyczną, jak i praktyczną wiedzę. Uczestnicy nauczą się, jak radzić sobie w sytuacjach zagrożenia oraz jak udzielać pierwszej pomocy, co może okazać się kluczowe w ratowaniu życia.

Jednym z kluczowych elementów szkolenia będzie omówienie "karty ratującej życie ICE" (In Case of Emergency). Jest to prosty, ale skuteczny sposób na szybkie przekazanie informacji ratunkowym służbom o stanie zdrowia i ważnych danych osobowych uczestnika w przypadku nagłego zdarzenia.

Zapisy na warsztaty odbywają się pod numerem telefonu 727 852 801. Uwaga: liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zaleca się szybką rejestrację.

Inicjatywa "Bezpieczny Senior" jest częścią szerszego programu mającego na celu wsparcie i edukację starszej części społeczeństwa. Zwiększenie świadomości na temat bezpieczeństwa osobistego i zdrowotnego wśród seniorów ma kluczowe znaczenie dla ich dobrostanu i niezależności.

Zachęcamy wszystkich seniorów z dzielnicy Włochy do udziału w warsztatach. To doskonała okazja do zdobycia cennych umiejętności, które mogą przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa własnego oraz bliskich.

fot.pixabay

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda