mobile
REKLAMA

Do muzeum nawet nie za grosz

Instytucje kultury w Warszawie starają się coraz mocniej otwierać na gości. Nie trzeba mieć fortuny na koncie bankowym, abym je odwiedzić. Wiele z nich można odwiedzać bezpłatnie. Trzeba tylko wiedzieć, w które dni oferują darmowe wejścia. 

 

oprac. Klaudia Kwasek
Do muzeum nawet nie za grosz

Muzeum Karykatury, Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie i Muzeum Powstania Warszawskiego oferują bezpłatne wejścia w wybrane dni tygodnia. Jutro, Muzeum Warszawy prezentuje ostatnie dni wystawy "Moi Ver" - poświęconej fotografowi Mojżeszowi Worobiejczykowi. Inne muzea organizują liczne wydarzenia zarówno stacjonarne, jak i online, a także umożliwiają bezpłatne zwiedzanie w określonych dniach.

W poniedziałki można zwiedzić Muzeum Powstania Warszawskiego, we wtorki - Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie i Muzeum Karykatury, a w czwartki - Muzeum Warszawy oraz jego oddziały. W tych dniach dostępne jest także bezpłatne zwiedzanie w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN i Fotoplastikonie Warszawskim.

Muzeum Warszawy zachęca do odwiedzenia wystawy "Moi Vera" przed jej zakończeniem 4 lutego 2024 roku. Ponadto, trwają przygotowania do Nocy Muzeów, planowanej na 18/19 maja, z rejestracją placówek już rozpoczętą.

fot. pixabay

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda