Hutnicy nie przełamują złej passy

Zawodnicy Hutnika Warszawa gorsi od Mławianki Mława. Duma Bielan przegrywa sobotnie spotkanie 3-1. To już czwarta porażka z rzędu na własnej murawie.

Mateusz Gawliński/ fot. M.Gawliński

Przez pierwsze dwadzieścia minut zawodnicy Hutnika narzucali tempo gry, zmuszając rywala do strat nawet na własnej połowie boiska. Niestety, rozpoczęcie z wysokiego C nie przełożyło się na wynik bramkowy, a zapał tak, jak szybko się pojawił, tak szybko również zgasł. Mało sytuacji pod bramką rywala dały wejść Mławianom w spotkanie. Po zdobyciu pierwszej bramki przez gości, gospodarze jeszcze podupadli.

Druga bramka po podręcznikowo wykonanej akcji drużynowej przekreśliła jakiekolwiek szanse na odbudowanie pozycji w spotkaniu, a trzecia była już tylko formalnością.

W końcówce meczu Hutnicy znaleźli drogę do siatki rywala, zdobywając honorową bramkę.

Zawodnicy z Mławy wyszli na ten mecz lepiej przygotowani piłkarsko – komentuje trener Hutnika, Łukasz Choderski. To był słaby mecz, trzeba to przyznać – dodaje.

Dla zawodników z Marymonckiej 42 jest to czwarta porażka z rzędu na własnym boisku. W najbliższą sobotę Dumę Bielan czeka mecz wyjazdowy z Mazovią Mińsk Mazowiecki.