mobile
REKLAMA

Pilotażowy program płatności bezgotówkowych

W Urzędzie Dzielnicy Ursynów uruchomiony został pilotażowy program płatności bezgotówkowych. Płatności można dokonać przez dedykowaną stronę internetową, także za pomocą telefonu komórkowego przy stanowisku obsługi. Pilotaż potrwa do końca stycznia, z możliwością jego wydłużenia

Informacja prasowa
Pilotażowy program płatności bezgotówkowych

Nowoczesny program

W środę, 20 grudnia, uruchomiony został program, który rozszerza możliwość dokonywania transakcji bezgotówkowych w ramach tzw. platformy E-Commerce. Ma to też usprawnić i przyspieszyć obsługę mieszkańców. 

- O wprowadzenie takich płatności staraliśmy się od dłuższego czasu. W Urzędzie Dzielnicy Ursynów mamy już możliwość dokonywania opłat w dwóch opłatomatach, w tym również z funkcją gotówkową. Teraz idziemy z duchem czasu i wprowadzamy możliwość płatności przy stanowisku obsługi. Mam nadzieję, że to znacznie usprawni i przyspieszy obsługę mieszkańców w naszym urzędzie. Zachęcam oczywiście do sprawdzania i korzystania z nowej formy płatności – mówi zastępca burmistrza Ursynowa, Klaudiusz Ostrowski. 

Informacje na temat nowej możliwości znajdują się przy każdym okienku obsługi (oprócz Urzędu Stanu Cywilnego oraz Referatu Paszportowego) razem z instrukcją obsługi oraz w zakładce „Dokonaj opłaty” na stronie internetowej Urzędu Dzielnicy Ursynów. 
Proponowane rozwiązanie zostało przygotowane przez firmę Worldline, we współpracy z Urzędem Dzielnicy Ursynów, Biurem Długu i Restrukturyzacji Wierzytelności, Biurem Administracji i Spraw Obywatelskich, Centrum Obsługi Podatnika, Biurem Księgowości i Kontrasygnaty oraz Bankiem Handlowym.

fot.UMW

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda