mobile
REKLAMA

Podejrzany o przestępstwo seksualne został zatrzymany

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali mężczyznę podejrzanego o doprowadzenie pokrzywdzonej do obcowania płciowego. Krzysztof B. zaczepił kobietę przed jednym z klubów i zaproponował jej podwiezienie do domu. Po tym co się stało wysadził ją z samochodu i odjechał. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje do 8 lat pozbawienia wolności. 

TAGI
Podejrzany o przestępstwo seksualne został zatrzymany

Fot: policja.pl
 

Do zdarzenia doszło w Warszawie, nocą w październiku 2015 roku. Kierowca białego vw golfa zaczepił wychodzącą akurat z klubu młodą dziewczynę, po czym zaproponował jej odwiezienie do domu.Auto ruszyło we wskazanym przez kobietę kierunku. Kilka godzin później nie pamiętając nic z tego, co się wydarzyło po drodze, pokrzywdzona obudziła się na poboczu jezdni w miejscowości, w której mieszka. Podejrzewając najgorsze w poszukiwaniu pomocy kobieta udała się w kierunku pobliskich zabudowań, a o tym, co ją spotkało zawiadomiła policję.

Wyjaśnieniem sprawy zajęli się policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. To dzięki ich wielomiesięcznej żmudnej pracy operacyjnej, godzinom przejrzanych nagrań z różnych kamer monitoringu, wnikliwej analizie wszystkich zebranych informacji i ścisłej współpracy z prokuraturą Warszawa Śródmieście, w miniony wtorek, 25.10.br., na podstawie postanowienia wydanego przez prokuratora nadzorującego śledztwo, zatrzymany został Krzysztof B.

Biegli ocenią teraz czy od niego pochodzi zabezpieczony w dniu zdarzenia materiał biologiczny.

W toku prowadzonego śledztwa 45-latek usłyszał już zarzut doprowadzenia pokrzywdzonej do obcowania płciowego.Sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące.

Policjanci podejrzewają, że Krzysztof B. w okolicy stołecznych klubów i pubów mógł w ten sposób zaczepiać także inne kobiety. Prokuratura zwraca się więc z prośbą do kobiet, które padły ofiarą przestępstwa wspomnianego mężczyzny, o zgłoszenie tego faktu śledczym. 

 

Źródło: policja.pl

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda