mobile
REKLAMA

Wilki przejmą Warszawę, czyli zlot start-upowców w stolicy

We wtorek i środę, 25-26 października w PKiN będzie Wolves Summit, który zgromadzi 2500 uczestników, aby wspólnie dyskutować o innowacjach, technologii i biznesie. Ta międzynarodowa konferencja zdobyła dużą popularność w mniej niż półtora roku.

TAGI
Wilki przejmą Warszawę, czyli zlot start-upowców w stolicy

Fot: pixabay

To już czwarta odsłona międzynarodowej konferencji dla innowacyjnych startupów technologicznych, inwestorów, przedstawicieli firm i korporacji oraz programistów. Od pierwszej edycji w kwietniu 2015 zdobyła znaczącą popularność w Polsce i za granicą, stając się jednocześnie jednym z najważniejszych i największych wydarzeń dla startupów w Europie.

Trzon wydarzenia stanowią spotkania między startupami, inwestorami i firmami. Światowi eksperci podzielą się swoją wiedzą podczas wykładów, paneli i warsztatów. To unikalna okazja, by rozszerzyć sieć kontaktów i spotkać osoby, które mogą okazać się wartościowe dla rozwoju biznesu.

Miasto stołeczne Warszawa jest współorganizatorem wydarzenia.

Więcej informacji na stronie: www.wolvessummit.com

Warszaw wspiera kreatywne start-upy
Na warszawskiej Pradze powstało Centrum Kreatywności Targowa, które jest pierwszą z miejskich inwestycji dedykowanych sektorowi kreatywnemu. To równocześnie, po Centrum Przedsiębiorczości Smolna, kolejny punkt wsparcia przedsiębiorczości, integrujący warszawskie inicjatywy i działania ukierunkowane na jej rozwój.

 

Źródło: Urząd m.st. w Warszawie

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda